Opisy produktów

Komu pomagają opisy produktów w sklepie internetowym?

Opisy produktów w sklepie internetowym pomagają klientowi podjąć decyzję dotyczącą wyboru właśnie Twojej oferty. Odpowiednio przygotowane opisy zwiększają ruch na stronie i wpływają na pozycjonowanie sklepu w wynikach wyszukiwania.
Właściwa forma opisu spełnia nie tylko funkcję informacyjną. Działa także na wyobraźnię i emocje potencjalnego klienta pomagając mu w podjęciu decyzji zakupowej. Opis produktu to Twój wirtualny sprzedawca. Warto zadbać o to, aby był skuteczny.

Opisy produktów tworzę zgodnie z modelem AIDA

Attention

Przyciągnięcie uwagi

Interest

Wzbudzenie zainteresowania

Desire

Wzbudzenie chęci posiadania

Action

Wezwanie do działania

Czym charakteryzują się moje opisy produktów?

b

Przejrzystość

Tworzę prosty przekaz, który jest łatwy do czytania i pozwala uwypuklić największe zalety produktu. Krótki i treściwy opis pozwoli klientowi Twojego sklepu szybko skanować tekst.

Z

Rzetelna informacja

Opis produktu przygotowuję wyłącznie na podstawie zweryfikowanych informacji od producenta. Wyróżniam te elementy, które mogą stanowić dla klienta ważne kryteria wyboru.

Dopasowanie do odbiorcy

Przed stworzeniem opisu dokonuję analizy potencjalnych nabywców Twojego produktu. Styl opisu dostosowuję do specyfiki danego klienta, dzięki czemu łatwiej „trafia” do odbiorcy.

Język korzyści

Tworząc opis produktu unikam wyolbrzymień, które powtarzają się w wielu tekstach. Przedstawiam konkretne korzyści i zalety produktu używając zwrotów, które oddziałują na wyobraźnię.

Unikalność

Tworząc opis produktu w sklepie internetowym, stawiam na jego unikalność. Ma to bezpośredni wpływ na osiągnięcie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja SEO

Umiejętne zastosowanie słów kluczowych poprawia pozycję w wyszukiwarce zwiększając ruch na stornie. Dbam o naturalne nasycenie frazami kluczowymi, co pozwala zachować czytelność opisu.

Ile kosztują opisy produktów?

Cena opisu produktu do sklepu internetowego wynosi 25 zł netto/1000 zzs. Minimalna długość opisu produktu to 1000 zzs.

Chcesz przeczytać przykładowe opisy produktów?

k

Sport i zdrowa żywność

k

Sport i zdrowa żywność

k

Moda

Jak zamówić opisy produktów?

Jeśli chcesz zamówić teksty dla swojej strony, skontaktuj się ze mną pisząc na kontakt[małpa]pawelgibek.pl.
Możesz także skorzystać z poniższego formularza lub okienka CZAT w prawym dolnym rogu ekranu.