Teksty na stronę firmową

Jaką rolę spełniają teksty na stronie firmowej?

Tekst na stronie ma być wizytówką Twojej firmy. Jego zadaniem jest również pokazanie potencjalnym klientom, że znaleźli firmę spełniającą ich oczekiwania. Treści na stronie firmowej powinny odróżniać Twoją firmę od konkurencji. Odpowiednio przygotowane treści sprawiają, że klienci zapamiętują Twoją firmę i obdarzają ją zaufaniem.
Tekst na stronie firmowej to pierwszy element dialogu z klientem decydujący o wzbudzeniu zainteresowania klienta. To także ważny element optymalizacji strony w wynikach wyszukiwania, który wpływa na jej pozycję w wyszukiwarce.

Czym charakteryzują się moje teksty na stronę firmową?

Potrzeby klienta

Tekst na Twojej stronie firmowej musi odpowiadać na potrzeby potencjalnych klientów. Analizując ich oczekiwania, tworzę kryteria, według których dokonują wyboru. Na tej podstawie przygotowuję treść, która przyciąga uwagę, wzbudza zainteresowanie i skutecznie zachęca do zapoznania się z ofertą Twojej firmy.

k

Indywidualny styl

Styl tekstów na stronie firmowej dopasowuję do profilu Twoich klientów. Biorę pod uwagę ich wiek, płeć, zawód, a nawet zainteresowania. Komunikuję się z nimi językiem, który znają i rozumieją. To pozwala zdobyć ich zaufanie i wzbudzić zainteresowanie ofertą Twojej firmy.

Skuteczny przekaz

Tworząc teksty na stronę firmową, unikam długich i sztampowych opisów. Zaprezentuję Twoją firmę i jej ofertę w sposób przejrzysty i atrakcyjny. Stosuję chwytliwe nagłówki, dzięki czemu tekst skutecznie przykuwa uwagę potencjalnych klientów i zachęca ich do zapoznania się ze szczegółami Twojej oferty.

Optymalizacja SEO

Teksty na stronie firmowej to jeden z kluczowych elementów optymalizacji pod kątem SEO. Odpowiednia struktura i nasycenie słowami kluczowymi poprawią widoczność strony w wynikach wyszukiwania. A to przełoży się na liczbę odwiedzających ją użytkowników.

Ile kosztują teksty na stronę firmową?

Koszt przygotowania tekstu na stronę firmową to 30 zł netto/1000 zzs.

Przykładowe teksty

Motoryzacja

Jak zamówić teksty na stronę firmową?

Jeśli chcesz zamówić teksty dla swojej strony, skontaktuj się ze mną pisząc na kontakt[małpa]pawelgibek.pl.
Możesz także skorzystać z poniższego formularza lub okienka CZAT w prawym dolnym rogu ekranu.